Zavřít X :

Ing. Marián Uličný - Montáže a prodej elektronických zabezpečovacích systémů

e-mail: ulicny@maruli.cz, info@maruli.cz, internetová prodejna: www.maruli.cz, tel.: +420 607164 561, mobil:+420 606 498 220, +420 775 094 725, fax: 568 422 612

Počet zboží v košíku :

podrobné hledání

Doprodej komponentů zabezpečovacího systému OASIS JA-80

 

Vážení zákazníci, před objednáním komponentu zabezpečovacího systému z nabídky doprodeje, prosím o telefonický kontakt na číslo +420 606 498 220 anebo e-mail: ulicny@maruli.cz  a konzultaci pro upřesnění vašeho požadavku a případně cenové úpravy před odesláním na požadovanou adresu.. V případě, že budete mít požadavek dodání s montáží,  je potřebná a nutná konzultace na místě montáže.

 

 Ústředny  

Ústředna zabezpečovacího systému OASiS JA-82K

OASiS - ústředna JA-82K je profesionální stavebnicový systém českého výrobce, který má 50 adres (01 až 50). Základem systému je deska ústředny JA-82K, která má 4 drátové vstupy. Tuto desku lze doplnit o další rozšiřující moduly.  Pro částečné hlídání nebo rozdělení objektu (pro dvě firmy nebo dvě rodiny) lze prvky zařadit do 3 sekcí (A, B, C). Ústředna má 2 programovatelné výstupy. Nastavit lze až 50 ovládacích kódů a karet. Do konektoru datové sběrnice je možné zapojit počítač nebo drátovou klávesnici. Ústředna se napájí ze sítě (zálohovací akumulátor může mít kapacitu 1,3 nebo 2,6Ah) má paměť 255 událostí a její vnitřní hodiny automaticky rozlišují zimní a letní čas.

DOPRODEJ

Ústředna zabezpečovacího systému OASiS JA-83K

OASiS - ústředna JA -83K  má 50 adres a na základní desce 10 drátových vstupů. S drátovými moduly JA-82C lze rozšířit počet drátových vstupů až na 30. Při osazení rádiového modulu JA-82R lze využít i bezdrátové periférie. V ústředně je prostor pro 18 Ah akumulátor. Pro částečné hlídání nebo rozdělení objektu lze prvky zařadit do 3 sekcí. Ústředna poskytuje signál pro sirény (vnitřní a vnější) a 2 programovatelné výstupy. Nastavit lze až 50 ovládacích kódu a karet..

GSM kamery  
EYE-02 GSM bezpečnostní kamera

GSM - zabezpečovací kamera EYE-02   bezpečnostní a monitorovací kamera, která komunikuje bezdrátově prostřednictvím GSM sítě. Obsahuje řadu detektorů k detekci narušení daného objektu  nebo prostoru.

DOPRODEJ. Prodáno.

 Komunikátory  
GSM komunikátor JA-82Y

OASiS - GSM komunikátor JA-82Y   Modul GSM komunikátoru. Umožňuje dálkový přístup do systému telefonem a internetem. Hlásí události na mobilní telefon (SMS a hlasové zprávy) a na hlídací pult.  Má vestavěný modul pro příjem fotografií z kamerového PIR detektoru JA-84P.  

DOPRODEJ

OASiS - JA-80V. Kombinovaný komunikátor LAN a telefonní linka

OASiS - LAN komunikátor, telefonní linka JA -80V  je modul kombinující LAN a klasickou telefonní linku. Umožňuje dálkové ovládání systému telefonem a Internetem. Umí hlásit události na mobilní telefon a na hlídací pult.
Montuje se do skříně ústředny, zapojuje se do její sběrnice, do tel. linky a do LAN sítě (Ethernet)

 OASiS - JA-80X hlasový komunikátor

OASiS - hlasový komunikátor JA - 80X Je modul který telefonní linkou hlásí poplachy až na 4 tel. hlasem (lze nahrát 6 zpráv). Umožňuje dálkové ovládání systému telefonem a přenos základních reportů na hlídací pult. Lze kombinovat s modulem JA-80V nebo JA-80Y.
Montuje se do skříně ústředny, zapojuje se do její sběrnice a do tel. linky.

OASiS - modul pro přenos snímků JA -80Q Modul je určen k přenosu snímků mezi bezdrátovým detektorem s kamerou JA-84P a komunikátory JA-80Y GSM/GPRS nebo JA-80V LAN/TEL. Instaluje se přímo do skříně ústředny

DOPRODEJ

OASiS, Profi - SP-02 komunikace a odposlech zabezpečovaného prostoru

OASiS - hlasitý interkom SP-02 Tento přístroj umožňuje autorizovaným tel. číslům zavolat do objektu a poslouchat či mluvit. Lze připojit k běžné telefonní lince (nebo do tel. linky simulované GSM komunikátorem JA-80Y).

Klávesnice  
OASiS - JA-81E drátová klávesnice

OASiS - kabelová klávesnice JA-81E   Sběrnicová klávesnice s grafickým displejem, se čtečkou RFID + klávesnicová zóna

OASiS - JA-81E - RGB kabelová klávesnice

OASiS - kabelová klávesnice JA-81E - RGB  Systémová klávesnice slouží k ovládání a programování. Barvu displeje lze nastavit různou pro normální a poplachový stav systému.. Obsahuje čtečku RFID karet a má vstup pro detektor otevření dveří. Připojuje se kabelem.

OASiS - JA-81F bezdrátová klávesnice

OASiS - bezdrátová klávesnice JA-81F  Klávesnice slouží k ovládání a programování systému. Obsahuje čtečku bezdrátových přístupových karet a umožňuje připojit detektor otevření dveří. Klávesnice komunikuje bezdrátově protokolem OASiS a je napájena z baterií.

OASiS - JA-81F-RGB bezdrátová klávesnice

OASiS - bezdrátová klávesnice JA-81F- RGB    Klávesnice slouží k ovládání a programování systému. Barvu podsvícení displeje lze nastavit. Obsahuje čtečku bezdrátových přístupových karet a umožňuje připojit detektor otevření dveří.  Klávesnice komunikuje bezdrátově protokolem OASiS a je napájena z baterií. V prodeji.

 OASiS - JA-80H venkovní klávesnice

OASiS - vnější klávesnice JA -80H obsahuje čtečku přístupových karet, zvonkové tlačítko a její klávesy svítí. Umožňuje otevírat dveře, případně i ovládat systém.
K ústředně se připojuje kabelem přes interface WJ-80

 
 OASiS - WJ-80 rozhraní venkovní klávesnice - čtečky karet

OASiS - rozhraní venkovní klávesnice WJ -80   připojuje vnější klávesnici JA-80H (nebo čtečku JA-80N) k ústředně. Má releový výstup pro elektrický zámek (nebo servomechanizmus vrat) a vstup pro otevření dveří zevnitř. Ústředně hlásí otevření dveří (vrat) podobně jako dveřní detektor. Umožňuje řipojit i cizí klávesnice a čtečky, pokud používají protokol Wiegand 26b.
 K ústředně se připojuje kabelem sběrnice, její vysílač zvonkového tlačítka (jen pro JA-80H) lze naučit do sirény JA-80L

Ovladače  

OASiS - JA-80N čtečka přístupových karet bez kláv.

OASiS - vnější čtečka RFID karet JA-80N  je verze vnější čtečky přístupových karet bez klávesnice
 
 

 

OASiS - GD-04  DAVID - GSM ovladač a hlásič lze použít jako: Automatické odeslání SMS zprávy při sepnutí (anebo rozepnutí) vstupu se svorkou GND. Každé vstupní svorce (A až D) lze nastavit texty hlášení a až 8 telefonních čísel, na která se událost reportuje. Textové hlášení může být navíc zdůrazněno následným zavoláním telefonů, na které byly SMS odeslány. Vypínač ovládaný SMS zprávami. Pro zapnutí a vypnutí každého kontaktu si můžete nastavit své vlastní texty.

OASiS - RC-80K bezdrátová klíčenka.

OASiS - dálkový ovladač  RC- 80K  umožňuje ovládat systém nebo spotřebiče v domě. Funkce tlačítek jsou programovatelné. Volitelný plast umožňuje vybrat 2 nebo 4 tlačítka.
Lze přiřadit do ústředny, AC a UC přijímačů (pro ovládání relé), sirény JA-80L (funkce zvonku) a do autoalarmu CA-18xx. 

DOPRODEJ

Oasis, Profi - RC-86K Bezdrátový ovladač - černé provedení.

OASiS, PROFI, MAESTRO - dálkový ovladač  RC- 86 V prodeji 3/2009 Výrobek je dálkovým ovladačem systému OASiS (868 MHz) firmy JABLOTRON ALARMS. Výhodou je možnost ovládání výrobků i v pásmu 433 MHz (systém JA-60 nebo přijímače UC-222 / 216). Umožňuje dálkově ovládat zabezpečovací systém, vyvolat tísňový poplach nebo ovládat spotřebiče. Neprodává se v sadě - 1ks ovladač + náhradní plast.  Dvoutlačítkovou verzi plastu ovladače lze dokoupit.

DOPRODEJ

OASiS - RC-82 bezdrátový ovladač Oasisdálkový ovladač RC 82  Umožňuje dálkově ovládat zabezpečovací systém Oasis, vyvolat tísňový poplach nebo ovládat spotřebiče. Svým provedením je dobře chráněn proti stříkající vodě

OASiS - RC-87 bezdrátové přenosné aktivační tlačítko

OASiS - bezdrátové tísňové tlačítko, přívěšek, náramek RC-87 umožňuje na dálku aktivovat tísňový poplach, případně ovládat spotřebiče. Je určeno zejména pro osobní přivolání pomoci. Tlačítko lze nosit na ruce podobně jako hodinky nebo jako přívěsek pověšený na krku. Je napájeno z baterie.
Lze přiřadit do ústředny, AC a UC přijímačů (pro ovládání relé) a sirény JA-80L (funkce zvonku).

DOPRODEJ

OASiS - RC-88 bezdrátové nástěnné tísňové tlačítko

OASiS - bezdrátové nástěnné tlačítko  RC-88 umožňuje vyhlásit tísňový poplach nebo ovládat ústřednu, bezdrátový zvonek a spotřebiče v domě. Funkce tlačítka jsou nastavitelné.
Lze přiřadit do ústředny, AC a UC přijímačů (pro ovládání relé), sirény JA-80L (funkce zvonku)

DOPRODEJ

OASiS - RC-89 bezdrátové tlačítko

OASiS - bezdrátové tlačítko  RC-89 se sirénou JA-80L funguje jako bezdrátový zvonek, ale lze použít jako tísňové tlačítko ústředny nebo jako ovladač relé v modulech UC-82 a AC-82.
Lze přiřadit do ústředny, AC a UC přijímačů (pro ovládání relé), sirény JA-80L (funkce zvonku)

DOPRODEJ

OASiS - PC-01 bezdotyková RFID karta

OASiS - přístupová RFID karta PC -01 je bezdotyková RFID karta (standard EM UNIQUE 125kHz). K systému lze přiřadit až 50 karet. Pro vyšší ochranu lze použití karty podmínit zadáním číselného kódu. Karty lze snadno potisknout.
Přiřazuje se k ústředně naučením na klávesnici JA-80, 81F.., JA-80, 81E.., JA-80H nebo JA-80N

DOPRODEJ

OASiS - PC-02B. PC-02 bezdotykový RFID přívěsek

OASiS - bezdotykový ovladač - přívěšek PC-02 je provedení přívěsek klíčů v černé a šedé barvě.

DOPRODEJ

OASIS - PC-04G kožený přívěšek - zelený

OASiS - ovladač zabezpečovacího systému PC-04G  

DOPRODEJ

OASiS - PC-04B kožený přívěšek - černý

OASiS - ovladač zabezpečovacího systému PC-04B  

OASiS - RC-85 vysílač do vozidla

OASiS - vysílač do vozidla RC-85  Tento modul se instaluje do auta a zablikáním světel nebo zahoukáním umožňuje ovládat různá zařízení (garážová vrata, světla, ústřednu...). Lze též použít pro přenos poplachového signálu z autoalarmu. Napájí se 12V z auta.
Lze přiřadit do ústředny, AC a UC přijímačů (pro ovládání relé), sirény JA-80L (funkce zvonku)

 Detektory  

OASiS - JA-80PB bezdrátový detektor pohybu osob a rozbití skla

OASiS - bezdrátový detektor pohybu a rozbití skla JA-80PB  sdružuje PIR snímač pohybu a duální senzor rozbití skla (rozezná rozbítí okna do vzdálenosti 9m). Digitální analýzou je dosažena vysoká odolnost k falešným poplachům. Má také vstup pro připojení senzoru otevření dveří. Detektor obsazuje v ústředně 2 adresy (samostatně se rozlišuje pohyb nebo rozbití skla).
Lze přiřadit (naučit) do ústředny, do UC a AC přijímačů (pro ovládání relé) a do sirény JA-80L
DOPRODEJ

OASiS - JA-80P bezdrátový PIR detektor pohybu osob

OASiS - bezdrátovlý detektor pohybu JA -80P   PIR senzor kryje až 112m2 podlahové plochy (lze použít s čočkou která eliminuje drobná zvířata). Digitální analýzou je dosažena vysoká odolnost k falešným poplachům. Má vstup pro připojení senzoru otevření dveří.
Lze přiřadit (naučit) do ústředny, do UC a AC přijímačů (pro ovládání relé) a do sirény JA-80L (pro indikaci pohybu zvukem)

DOPRODEJ

OASiS - JA - 83P Bezdrátový (mini) detektor pohybu

OASiS - bezdrátový detektor pohybu v zmenšené verzi  JA-83P  Zmenšená verze pohybového PIR detektoru kryje až 112m² podlahové plochy. Digitální analýzou je dosažena vysoká odolnost k falešným poplachům. Tato verze nemá vstup pro připojení senzoru otevření dveří.

DOPRODEJ

OASiS - JA - 80W Bezdrátový duální detektor PIR+MW

OASiS - bezdrátový detektor pohybu  s podporou mikrovlnné detekce JA-80W bezdrátový detektor PIR+MW. Slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov. Díky kombinaci PIR a mikrovlnné detekce, je detektor vysoce odolný proti falešným poplachům. Detektor střeží jako klasický PIR detektor.

OASiS - JA-85P bezdrátový PIR detektor pohybu osob

OASiS - bezdrátový detektor pohybu v mini verzi JA-85P  je miniaturní stropní PIR senzor vhodný k ochraně malých místností nebo interiéru auta. Digitální analýzou je dosažena vysoká odolnost k falešným poplachům.
Lze přiřadit (naučit) do ústředny, do UC a AC přijímačů (pro ovládání relé), do sirény JA-80L (pro indikaci pohybu zvukem) a lze též použít s autoalarmem řady CA-18xx

DOPRODEJ

OASiS - JA-85B bezdrátový detektor rozbití skla

OASiS - bezdrátový detektor rozbití skla v mini verzi JA-85B  rozezná rozbití okna do vzdálenosti 9m. Digitální analýzou je dosažena vysoká odolnost k falešným poplachům. Lze též instalovat do auta.
Lze přiřadit (naučit) do ústředny, do UC a AC přijímačů (pro ovládání relé), do sirény JA-80L a lze též použít s autoalarmem řady CA-18xx

DOPRODEJ

OASiS - JA-86P bezdrátový dvouzónový PIR detektor

OASiS - bezdrátový dvouzónový detektor pohybu JA-86P   Slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov. Detekcí ve dvou zónách je dosažena vyšší odolnost proti aktivaci pohybem domácích zvířat. Detektor komunikuje bezdrátovým protokolem Oasis a je napájen z baterie.

OASiS - JA-81M bezdrátový detektor otevření a univerzální vysílač

OASiS - bezdrátový detektor otevření se vstupem pro  magnetický kabelový senzor(detekor)  JA-81M   Je určen k detekci otevření dveří, oken apod. Lze jej doplnit i přídavným senzorem s rozpínacím nebo spínacím kontaktem na výstupu.  Detektor je také určen k detekci manipulace s předokenní roletou, vybavenou rohatkovým snímačem pohybu rolety. Signál od rohatky je filtrován tak, aby byly potlačeny malé pohyby rolety při náporech větru. Detektor komunikuje bezdrátově protokolem Oasis a je napájen z baterie. Dodáván v barvě bílé a hnědé.

OASiS - JA-83M bezdrátový magnetický detektor otevření.

OASiS - bezdrátový detektor otevření v zmenšené verzi bez vstupu pro magnetický senzor JA-83M  Zmenšená verze bezdrát. magnetu bezdrátových vstupů Výrobek je určen k detekci otevření dveří, oken apod. Detektor komunikuje bezdrátově a je napájen z baterie. Dodáván v barvě bílé a hnědé.

DOPRODEJ

OASiS - CT- 01 roletový detektor

OASiS - detektor k detekci s předokenními žaluziemi CT-01  Roletový detektor slouží pro detekci (nežádoucí) manipulace s předokenní roletou, žaluzií a podobně. Jedná se o rohatkový mechanismus, který při pohybu lanka, spojeného s roletou vytváří na svorkách detektoru střídavě rozpojený a spojený kontakt. Detektor CT-01 je určen pro připojení k bezdrátovému detektoru JA-81M. Tento bezdrátový detektor má upravený vstup, který filtruje náhodné malé pohyby lanka detektoru CT-01 například při poryvech větru, které mohou pohnout roletou

LD-81 Záplavový detektor

OASiS, PROFI, MAESTRO detektor zaplavení LD-81  Detektor slouží pro indikaci zaplavení prostor (sklep, koupelna apod.) vodou. Tuto informaci lze zavést do zabezpečovacího systému a odeslat zprávu majiteli. Připojuje se k bezdrátovému detektoru JA-81M OASiS a bezdrátovému detektoru JA-60N  zabezpečovacích systémů PROFI, MAESTRO.

DOPRODEJ

OASiS - JA-82M neviditelný bezdrátový detektor otevření

OASiS - bezdrátový detektor otevření JA -82M "Neviditelný" magnetický senzor otevření se instaluje do rámu (lze snadno vestavět do většiny vyráběných oken). Napájí jej 2 knoflíkové lithiove baterie CR2354
Lze přiřadit (naučit) do ústředny, do UC a AC přijímačů (pro ovládání relé) a do sirény JA-80L (pro indikaci otevření zvukem). Dodáván v barvě bílé a hnědé.

DOPRODEJ

OASiS - JA-63S - 80 bezdrátový kombinovaný detektor kouře s teplotním snímačem

OASiS - bezdrátový kombinovany detektor kouře s teplotním snímačem JA-63S - 80

DOPRODEJ

 OASiS - JA-82ST Bezdrátový kombinovaný detektor kouře a teploty

 OASiS - bezdrátový kombinovaný detektor kouře a teploty  JA-82ST

DOPRODEJ

   OASiS - bezdrátový kombinovaný detektor kouře a teplot  JA-85ST

OASiS - JA-80G bezdrátový detektor hořlavých plynů

OASiS - bezdrátový detektor hořlavých a výbušných plynů JA -80G hlásí hořlavý plyn nebo páry. Používá senzor se žhaveným platinovým vláknem. Detektor se napájí ze sítě a kromě bezdrátového signálu poskytuje kontakt pro uzavření přívodu plynu.
Lze přiřadit (naučit) do ústředny, do UC a AC přijímačů (pro ovládání relé) a do sirény JA-80L (pro indikaci nebezpečí zvukem)

DOPRODEJ

OASiS - JA-84P bezdrátový PIR detektor s kamerou

OASiS - bezdrátový detektor pohybu s kamerou JA 84P vizuálně potvrzuje poplach. Je-li zaznamenán pohyb, pořizuje sekvenci 4 statických snímků a bezdrátově je přenáší na ústřednu. Pro přenos musí být v ústředně s komunikátorem JA-80Y instalován modul JA-80Q. Snímky jsou dále přenášeny na server mimo objekt. V systému může být nainstalováno více těchto detektorů s kamerou. 

Poznámka: V případě, že do zabezpečovací ústředny zakoupíte GSM modul JA-82Y není nutné k tomuto detektoru doplnit modul JA-80Q.

DOPRODEJ

OASiS - JA-89P bezdrátový venkovní detektor pohybu

OASiS - bezdrátový detektor pohybu JA -89P je určen k indikaci narušení venkovního prostoru člověkem. Jedná se o dvouzónový venkovní detektor firmy Optex, doplněný vysílačem kompatibilním se systémem JA-80 OASiS. Detekční vzdálenost je nastavitelná od 2 do 12 m.  Od ledna 2012 opět v prodeji

OASiS - JA-88P venkovní PIR detektor

OASiS - bezdrátový detektor pohybu JA-88P venkovní bezdrátový detektor pohybu. Detektor je určen k indikaci narušení venkovního prostoru člověkem. Jedná se o dvouzónový venkovní detektor firmy Optex,  doplněný vysílačem, kompatibilním se systémy JA-80 OASiS.

 OASiS - JA-80IR Bezdrátová optická závora

OASiS - JA-80IR bezdrátová optická závora. Závora je určena k indikaci narušení prostoru protnutím optické spojnice mezi vysílačem a přijímačem. Jedná se o výrobek firmy Optex, doplněný vysílači kompatibilními se systémy OASiS

Sirény  

OASiS - JA-80A bezdrátová vnější siréna

OASiS - zcela bezdrátová venkovní siréa JA -80A  Bezdrátová siréna v robustním krytu. Slouží zároveň jako vnější detektor sabotáže. Lithiová baterie vydrží 3 až 5 let (podle  četnosti provozu)
DOPRODEJ

OASiS - bezdrátová interní přenosní siréna JA-80L se napájí ze sítě (230V), zasunutím do zásuvky.  Indikuje poplach, odchodové a příchodové zpoždění. Je-li odpojena při poplachu hlásí ústředně sabotáž (t.j. potvrzení pachatele v objektu). Lze též použít jako zvonek nebo k zvukové indikaci signálu z detektoru. Funkce její signálky je nastavitelná.
Sirénu lze přiřadit (naučit) do ústředny a lze do ní přiřazovat (učit) bezdrátové detektory, RC ovládače, vstup bezdrátové klávesnice a zvonkové tlačítko klávesnice JA-80H

DOPRODEJ

 Moduly  

OASiS - UC-82 bezdrátový modul relé

OASiS - bezdrátový modul relé UC-82 Přijímač má 2 relé která je možné nezávisle ovládat bezdrátově. Verze UC se napájí z 12V.  Do každého relé lze samostatně přiřazovat (učit) RC ovládače, termostaty, programovatelné PG výstupy ústředny, bezdrátové detektory, vstup bezdrátové klávesnice a zvonkové tlačítko klávesnice JA-80H

OASiS - AC-82 bezdrátový modul silových relé

OASiS - bezdrátový modul silových relé AC-82  Přijímač má 2 relé která je možné nezávisle ovládat bezdrátově. Verze AC přímo ze sítě 230V.
Do každého relé lze samostatně přiřazovat (učit) RC ovládače, termostaty, programovatelné PG výstupy ústředny, bezdrátové detektory, vstup bezdrátové klávesnice a zvonkové tlačítko klávesnice JA-80H

DOPRODEJ

OASiS - AC-83 bezdrátový modul silových relé OASiS - bezdrátový modul silových relé AC-83. Výrobek je komponentem systému Oasis 80 firmy Jablotron a obsahuje dvě silová relé řízená rádiem a navíc relé pro ovládání oběhového čerpadla. Na výstup relé se na rozdíl od AC-82 spíná přímo 230V z napájecích svorek
JA-180N Bezdrátový modul silových relé OASiS - bezdrátový modul silových rele JA-180N. Modul obsahuje dvě silová relé řízená rádiem. Napájí se ze sítě a lze jej použít: pro bezdrátové dálkové ovládání spotřebičů pomocí ovladačů JA 18xJ a k příjmu signálů z bezdrátových detektorů JA-18x.
OASiS AC-88 Inteligentní bezdrátová zásuvka OASiS - bezdrátová zásuvka AC-88 pro ovládání spotřebičů. Bezdrátová zásuvka AC-88 obsahuje jedno nezávislé, bezdrátově ovládané, výkonové relé. Napájí se z elektrické sítě. Dálkově ovládanu bezdrátovou zásuvku můžeme použít jako:
  • dálkově ovládaný vypínač spotřebičů (max. 230V/ 50Hz/ 16A),
  • bezdrátový spínač elektrických přímotopů a ohřívačů,
  • automatický bezdrátový vypínač spotřebičů v „standby“ režimu (TV, SAT, video,..)
  • bezdrátový ovladač osvětlení, ventilace apod v kombinaci bezdrátových detektorů a ovladačů systému OASiS.

DOPRODEJ

 Antény  

OASiS - AN-80 externí anténa

OASiS -  AN -80  Lze použít k ústředně nebo k přijímači UC-82. Verze AN-80 je vhodná k instalaci do kabelové lišty.
Zapojuje se do konektoru v ústředně nebo UC přijímači.
 
DOPRODEJ

OASiS -  AN -81  Lze použít k ústředně nebo k přijímači UC-82. Verze  AN-81 je prutová anténa vhodná i k montáži venku.
Zapojuje se do konektoru v ústředně nebo UC přijímači.

DOPRODEJ

Termostaty  

OASiS - TP-82N bezdrátový pokojový termostat

OASiS -  bezdrátový termostat TP-82N  Bezdrátově řídí topení (pomocí relé v přijímači AC-82). Kromě udržování nastavené teploty brání zamrznutí. Pokud termostat přiřadíte také k ústředně je schopen hlásit poruchu topení nebo požární nebezpečí. Termostat podporuje dálkové ovládání topení telefonem nebo z Internetu
Lze přiřadit do AC a UC přijímačů (k ovládání relé - topení), do ústředny (pro signalizaci nebezpečí mrazu, nebezpečí požáru a poruchy topení)

DOPRODEJ

 OASiS - TP-83N programovatelný pokojový bezdrátový termostat.

OASiS -  bezdrátový programovatelný termostat  TP-83N  je programovatelný pokojový termostat s týdenním topným programem. Slouží ke komfortní a přitom úsporné regulaci teploty v objektech. TP-83N dokáže vysledovat setrvačnost topného systému přizpůsobit se pro nejvyšší míru komfortu ovládání. V praxi to znamená, že nemusíte zjišťovat, s jakým předstihem musíte nastavit start topení, abyste měli v požadovaný čas komfortní teplotu. Termostat si sám vysleduje a přizpůsobí časy, kdy má začít topit, aby v nastavený čas již v pokoji byla požadovaná teplota.

DOPRODEJ