Praktické a přitom vkusné a módní

Chytré hodinky a fitness náramky, jsou na trhu sice již nějakou dobu, ale za zmínku určitě stojí, protože jim neustále přibývají nové funkce a pořád se zlepšují. A tak je trh plný a je z čeho si vybírat. Pokud máte rádi všechny možné novinky a výkřiky techniky a doby vám nejsou cizí, chytré hodinky nebo fitness náramek prostě musíte mít. Dozví te se nejen kolik je hodin, který máme datum ale i váš denní výdej energie a spálených kalorií, svou tepou frekvenci, můžete se připojit k wifi nebo sledovat své děti, kde se aktuálně pohybují.

běhání v zimě

Chytré hodinky

Běžné hodinky doplněné a nejrůznější funkce se stále zdokonalují, a mají nám určitě co nabídnout. Vybrat si můžete podle svého stylu a vkusu nebo podle toho, co chcete aby uměli. Vybrat si můžete přesně takové, které vám budou dělat ozdobu a budou módním doplňkem při každé příležitosti. A co vlastně všechno umí? Chytré hodinky se propojí s vaším chytrým telefonem a vy tak můžete mít neustále na očích nejdůležitější informace a poznámky. Takže vás upozorní na důležitou schůzku, můžete si přečíst email nebo sms zprávu. Přes ty lepší a novější modely můžete také přijmout nebo odmítnout příchozí hovor. Přes hodinky můžete ovládat i například přehrávání a vybírání hudby. K dispozici budete mít kdykoliv stopky nebo budík, můžete se podívat na poznámky anebo mít k dispozici informace o počtu spálených kalorií nebo kolik jste ušli za den kroků. Každé hodinky samozdřejmě nemají všechny funkce, záleží na typu hodinek. Při nákupu si promyslete, co byste od svých chytrých hodinek chtěli, aby uměli. Existují chytré hodinky i pro děti a vy tak prostřednictvím nich pomocí GPS, můžete dítě sledovat, kde se právě pohybuje.
hodinky na mobil

Fitness náramek

Jak už název napovídá, tady jde hlavně o vaše pohybové či sportovní výsledky. Fitness náramky se liší podle toho, pro koho mají být určené. Jiné funkce bude požadovat aktivní sportovec a něco jiného obyčejný člověk, kterému stačí jen tak pro zajímavost vědět, kolik ušel za den kilometrů. Fitness náramky jsou ale také i velmi módní nemusíte mít jen sportovní typ. Dají se vybrat i opravdu slušivé a pěkné kousky. Náramky umí měřit, kolik kroků za den ujdete, kolik to je kilometrů a kolik jste při denní aktivitě spálili kalorií nebo to jaký máte tep. Také naměří vaši spánkovou aktivitu a vy tak uvidíte, jak jste spali a jak tvrdý a kvalitní váš spánek byl. Lepší modely je možno také propojit s mobilním telefonem a tak vás upozorní na příchozí hovor nebo došlou sms zprávu a z některých modelů už můžete dokonce i na sms odpovědět.