Rubriky
Zábava

S pistolí v ruce

Přestože střeleckou zábavu vyhledávají především muži, rády si ji vyzkouší i mnohé ženy. Velkou výhodou pro úplné začátečníky je možnost si vybrat z nabízených zbraní tu, ze které se vám bude střílet nejlépe. Ať už to je samonabíjející UTI, opakovací Mosin Nagant či brokovnice. V nabízených balíčcích je zbraní dvanáct se stosedmdesáti náboji. Pokud se rozhodnete vyrazit se svými přáteli, v jedné skupině mohou být maximálně tři osoby. Na střelnici je možné rovněž vyrazit s celou rodinou. K dispozici budete mít třista nábojů a domů si odnesete i záznam z GoPro kamery.

Cvičná střelná zbraň

Pod vedením profesionálních instruktorů se tu základům střelby naučí opravdu všichni. Bezpečnostní instruktáž a veškeré potřebné vybavení umožňuje si zastřílet už dětem od deseti let. Vybírat je možné z připravených balíčků Neohrožená parta, Útočná linie, Rozjeď to, Týmová mega či nejčastěji vyhledávaným Nabito pro celou rodinu. Možnost si vybrat střelecké balíčky podle vlastního výběru ocení pokročilejší střelci. Možností je několik. Ať už je to 5 zbraní s třiceti náboji, 9 zbraní s osmdesáti náboji či možnost mít zbraní třináct a nábojů sto deset. Tím, že je celému odpledni přítomen odborník na střelbu, není potřeba vlastnit zbrojní průkaz.

Zábavné odpoledne na střelnici

Speciální nabídka je připravena i pro ženy, které si rády zastřílejí. Dobrodružství plné adrenalinu umožňují zbraně z virtuálního světa. Které vítají nejen dámy, které ještě nepřišly se zbraní do styku, ale všichni, kteří jsou obdivovateli speciálních vojenských jednotek. Fundovaný personál přímo na místě seznámí zájemce s historií jednotlivých zbraní. Balíčky jsou označeny přesně podle požadavků jednotlivých střelců a střelkyň. Bigg bos, Ženy ve zbrani, Akční dobrodružství pro ultra nadšence či Zbraně nejlepších online hráčů světa je jenom výsek z nabídky, kterou střelnice pro své návštěvníky připravily. V současné době jsou nejoblíbenější střelnice, které jsou umístěny přímo v přírodním prostředí. Terče připevněné na kmeny stromů vnášejí do zábavného střeleckého odpoledne i kus romantiky.

Rubriky
Zábava

Cesta do Afriky?

V mnoha oblastech „černého kontinentu“ je samozřejmě, jak známo, dost nebezpečno. Mohou za to zákeřné nebezpečné nemoci, nebezpečná divoká zvířata, ovšem také nebezpeční lidé. Dobrým nápadem zde rozhodně není v některých místech cestovat na „vlastní pěst“. Pokud ovšem dobře zvolíme, kam a s kým pojedeme, můžeme prožít nádhernou exotickou dovolenou v bezpečném, pohodlném a krásném resortu. Například užít si krásu divoké přírody safari v Africe, safari v Botswaně. Zde, ale i v jiných afrických zemích, se určitě vyplatí využít služeb zkušených profesionálů z ověřených cestovních kanceláří. Ti totiž samozřejmě dobře znají místní poměry a ochrání nás před případnými riziky.

safari v africe

Nebezpečí okradení, napadení

V oblastech určených turistům jsme v bezpečí. Návštěvníci jsou vítáni a starají se o ně. Ovšem pozor na státy centrální Afriky! Tam je dost nebezpečno. Ale i třeba v okrajových částech Kapského města, Nairobi či Johannesburgu můžeme dopadnout hodně špatně, pokud se tam budeme jen tak sami procházet, provozovat pěší turistiku. Kriminalita je tam vysoká a riziko pro cizince opravdu značné. Zkrátka nikdy se nikam nevydáváme sami!

Nebezpečí onemocnění, hygiena

Budoucí návštěvníci mají také obavy ze špatných hygienických poměrů a nebezpečných nemocí. Před cestou je potřeba absolvovat potřebná očkování a na místě důsledně dodržovat hygienické zásady. Stravování je nejlepší volit v zónách pro turisty, suroviny zde mají čerstvé a pokrmy dostatečně tepelně upravené. Vaří zde dobře a stojí za to ochutnat místní speciality! Ohledně zdravotních problémů spojených se stravováním hrozí dle odborníků větší riziko na severu Afriky, v Egyptě. Asi největším strašákem ohledně chorob je malárie, kterou přenáší komáři. Vyzbrojíme se proto účinným repelentem a jíme vitamín B. Nepříjemný otravný hmyz útočí nejvíce po západu slunce. V tuto dobu oblékáme vždy dlouhé rukávy a nohavice. A nezapomínáme na ponožky!

sloni v africe

Výběr ubytování

Cestovní ruch je zde rozvinutý a personál ubytovacích zařízení na vysoké úrovni. Jsou zde hotely skromnější i hodně luxusní. Každý si jistě vybere dle vlastního vkusu i finančních možností. Milovníci https://www.tripadvisor.cz/Attraction_Review-g274707-d12433721-Reviews-Lovers_bridge_Prague-Prague_Bohemia.html krásné africké přírody jistě ocení možnost ubytování přímo v národních parcích v resortech vybudovaných v přírodním stylu nebo na menších luxusních farmách, kde jsou divoké přírodě nejblíže!

Rubriky
Zábava

Pořiďte i Vy svému interiéru tu nejvyšší kvalitu

I když si to většina z Vás ani neuvědomuje, tak je pravdou, že bez elektroinstalačních prvků bychom se v žádném interiéru neobešli. Vždyť každý den si několikrát rozsvěcujete a zhasínáte světlo na mnoha místech a v různých místnostech. Každý den se připojujete k elektrické síti za pomocí zásuvek a různými domácími pomocníky a přístroji si zjednodušujete svůj život. A i přesto nemáte svou domácnost či pracovnu nebo dílnu vybavenu kvalitními a spolehlivými elektroinstalačními prvky?

spustit začátek

Tak je potřeba rychle napravit. V naší široké nabídce najdete unica vypínače a zásuvky od předního světově proslulého výrobce, který se zaměřuje na kvalitu použitých materiálů, na plnou funkčnost hotového výrobku a samozřejmě také na dlouhou životnost a odolnost nabízených produktů. Také nesmíme opomenout, že výrobky z produktových řad tohoto výrobce jsou jedinečné svým dokonalým vzhledem. Proto pořízením některého produktu z těchto řad získáte nejen dokonalý elektroinstalační prvek, ale také bytový doplněk.

Unica vypínače jsou vhodné do naprosto jakéhokoliv interiéru. Hodí se jak do Vaší moderní domácnosti, tak do běžných kancelářských prostor, tak také i do dílen a dalších jiných místností. Je naprosto jedno, jakému stylu dáváte přednost, protože tyto elektroinstalační prvky budou skvělým doplňkem jak moderního či elegantního stylu tak také jednoduchého, a to ať už dáváte přednost čisté bílé barvě či různobarevnosti.

veselá zvířátka

Ano, velkou předností unica vypínačů je velká možnost výběru různých barevných kombinací. Strojky těchto elektroinstalačních prvků jsou povětšinou dodávány v základní bílé, béžové či šedé barvě, ale doladit je můžete unikátními dekoračními rámy nebo běžnými krycími rámy v mnoha různých barevných odstínech a tím si tak dotvořit každou místnost v interiéru za pomocí jiného odstínu. Jak již tedy bylo zmíněno díky unica vypínačům získáte nejen kvalitní elektroinstalační prvky, ale také velmi originální bytové doplňky.