Zakryjte váš bazén správnou plachtou

Jestli už vlastníte bazén, je nejen pravděpodobnost ale i skutečnost, že se o něho staráte tak, jak to za všech okolností vyžaduje. Bazénovou vodu se snažíte udržovat v co největší čistotě a perfektně průzračnou, taktéž myslíte na chemii, která je pro ni nepostradatelná. To vám chválíme. Myslíte ale i na možnosti, jak ochránit váš bazén před nečistotami, které do něho můžou kdykoliv spadnout?
hranatý bazén

Využití bazénové plachty

Bazénovou plachtou můžete váš bazén jen přikrýt, nebo si díky ní vylepšit vaší teplotu v něm. Možnost výběru tedy máte v klasické krycí plachtě, která se postará o to, aby vám do bazénu nespadli žádné nežádoucí části. Nebo využijte solární plachty, které díky slunečnímu záření ohřejí vaší vodu mnohem více, než kdyby jste ji neměli. Pořízení bazénové plachty je skvělým řešením pro všechny, kteří myslí dopředu. Její manipulace je jednoduchá, díky vhodnému kotvení se plachta dokonale natáhne a zakryje celou plochu bazénu, odkrýt ho pak nebude žádný problém a několika minutová záležitost.

Hotová, nebo na míru

I bazénovou plachtu máte možnost sehnat už hotovou, v rozměru vyhovující vašemu bazénu, nebo si ji můžete jednoduše nechat udělat na míru. Pokud vlastníte bazén, který jste si sestavili sami, může se stát, že tuto možnost využijete mnohem více. Dnešní doba je komfortní a nabízí nespočet možností pro všechny potřeby, které postrádáme. Proto se neváhejte obrátit i na tuto možnost.
zachránce života
Co vám zabezpečí bazénová plachta?
· Ohřev bazénu o několika stupňů, v případě solární i 5°C plus.
· Zamezení tvorbě řas, díky neproniknutí přímého světla do vody.
· Zajištění všech nepříjemných nečistot, které do bazénu můžou spadnout.
· Udržení vašeho bazénu dlouhodobě v lepším stavu, než byl.
I pomocník, jakým je bazénová plachta dovede zabránit tomu, že budete celé léto řešit potíže doprovázené znečišťováním vašeho bazénu. Zaměřte svou pozornost i na tuto volbu, která se vám vrátí v podobě dokonalého a zajištěného bazénu.