VYKOUŠEJTE LEDOVOU MASKU

Pleťové masky počínaje okurkou, přes tvarohovou, až po koupelnu „upatlanou“ od medu, jistě vyzkoušela snad každá žena, nikde není psáno, že Vaší pleti nepomůžou, ale mnohem méně náročnější na přípravu, vlastně vůbec, zvládnete ji během 10 minut, nepotřebujete k tomu ani umyvadlo, a dá se nanést dokonce i přes make-up, je ledová maska – Ice Mask.

maska

Příznivé účinky chlazení jsou známé odjakživa, např. při hojení ran a regeneraci tkání. Ledování využívají sportovci i plastičtí chirurgové, aby se zabránilo vzniku otoků a modřin, a také k povzbuzení přirozených regeneračních vlastností kůže. Původně byla právě ledová maska vyvinutá pro potřeby plastické chirurgie a na řadě klinik ji stále používají, nejen v pooperační péči, ale také po laserových ošetřeních pleti a po depilacích.

zima

Skutečný led může mít ale také nevýhodu – chladí tak moc, že při neopatrném zacházení může pokožku „spálit“ a poškodit kolagenová vlákna.
LEDOVÁ MASKA Vám nabízí pozitivní vlastnosti ledu bez jeho nevýhod, ve skutečnosti není ledově studená – pocit chladu vyvolává složení speciálního roztoku, pocit se dá přirovnat, jako pocit v ústech po mentolovém bonbónu.
Můžete si nechat ledovou masku aplikovat v rámci kosmetického ošetření, ale můžete si ji aplikovat také sami doma.

Poprvé se sice doporučuje nechat si ji aplikovat od profesionálů, ale není to nutností, můžete si jí rovnou koupit domů, aplikace se doporučuje jednou týdně, ale kdo má dermatologické problémy, jako třeba akné, může si jí aplikovat denně.

zima

– před důležitým pracovním jednáním Vám dodá pocit svěžesti a sebevědomí
– to samé platí také třeba před první schůzkou
– po náročném dni, kdy Vás čeká ještě večírek, Vám výborně pomůže „probudit“ již částečně unavenou pleť
– pomůže také po dlouhé cestě autem nebo letadlem, kdy si připadáte jako „přejetá“
– můžete ji aplikovat kdykoli potřebujete mít rozjasněný, odpočatý výraz a zpevněné kontury obličeje
– a ano, můžete ji klidně aplikovat i přes make-up
– pokud jí budete používat pravidelně, umí dlouhodobě redukovat vrásky.