Skvělá kavárna v Hradci

Asi každý si čas od času rád někam vyjde, a dá si něco dobrého. Najít dobrý podnik, kde vás vždy uvítá a obslouží usměvavá obsluha, a kde si vychutnáte zákusky z domácí produkce, není vždy jednoduché. Podniků, kde váží hostů už je pomálu. Kavárna Hradec Králové https://pinkroses.cz/kavarna/ vás mile překvapí. Naše prostory vám poskytnou krásné prostředí pro odpočinek u něčeho dobrého. Zákusky a další položky z našeho sortimentu připravujeme výhradně z čerstvých a kvalitních surovin. Náhražky a zbytečná ochucovadla? To u nás neznáme.

růžové růže

Pečeme i na zakázku
Potřebujete dort na oslavu? Rádi vám ho podle vašich požadavků připravíme, pečeme dorty pro děti i pro dospělé. Můžete si objednat dort s ovocem nebo třeba potahovaný.
Upečeme vám i zákusky.

V nabídce máme
Tartaletky
Cupcaky
Muffiny
Makronky
Cheesecaky
Větrníky
A mnoho dalšího.

dezert pavlova

U každého výrobku si dáváme záležet na tom, aby nejen skvěle chutnal, ale i dobře vypadal. Nemusíte se bát, že byste si v den oslavy vyzvedli nevzhlednou kopu margarínu. Na našem webu najdete fotografie hotových výrobků, které běžně prodáváme. Na Facebok a Instagram pravidelně přidáváme fotografie čerstvě vyrobených kousků.

Hledáte místo pro odpočinek po práci? Chcete si vychutnat čerstvě umletou kávu, která vám zvedne náladu? Přijďte k nám načerpat sílu a energii, u nás se vám bude líbit. Jsme útulná kavárna s vlastní produkcí dezertů a stylovým zařízením. Těšíme se na vás denně od rána až do pozdních večerních hodin. U nás si odpočinete, vychutnáte si vynikající kávu a něco sladkého, a uvidíte, že bude den hned lepší. Kávu vám rádi připravíme i na cestu s sebou. Sledujte naše sociální sítě, na nich se vždy včas s předstihem dozvíte, kdy je vhodnější objednat si dezerty, a kdy máme zavřeno.

Chutnala vám naše káva? Nově si ji můžete zakoupit k vychutnání přímo u vás doma. Dopřejte si něco dobrého