Zdravé zuby


Je samozřejmé, že skoro každý chce mít http://www.muzeumprahy.cz/ opravdu krásné zuby. Neznám žádného člověka, kterému by bylo úplně jedno, jak jeho zuby vypadají. Tedy někdy jsou samozřejmě nějaké výjimky. Třeba moje babička a taky děda, kterým je jedno, v jakém stavu své zuby mají. I když tedy babička sice vždycky toužila po tom, aby měla rovnější a bělejší zuby. Bohužel ale v dřívějších dobách babička neměla tolik možností, aby si mohla třeba dovolit rovnátka. Myslím si podle mého názoru, že v té době ani žádná rovnátka neexistovala a nebyla. Takže babička si řekla, že když jí bylo tehdy ještě padesát let, kdy už rovnátka mít mohla a mohla si je dovolit, tak se na to vykašlala, že by to už bylo zbytečné.

Takové zuby bych si přála.

Myslím si, že babička udělala chybu. A tak si babička řekla, že už to nechá být a že prý klidně v příštím životě. Babička na tohle věří a taky si dost z nás dělá legraci. To já jsem pravý opak. A dávám si na zubech opravdu hodně záležet. Rozhodla jsem se proto, že si na zuby dám zubní fazety z Prahy. Rozhodla jsem se pro zubní fazety přímo z Prahy, protože bydlím kousek od Prahy a moc ráda tam jezdím nakupovat oblečení a kosmetiku. Mám totiž přední zuby takové nerovné a nažloutlé, že se mi to vůbec nelíbí. A tak zubní lékařka mi doporučila, že si mohu dovolit zubní fazety z Prahy. Chvílí jsem o tom přemýšlela.

Takové zuby byly dříve.

Sice jsem věděla, že zubní fazety z Prahy jsou opravdu moc drahé, ale nevadí mi to. A zubní fazety z Prahy vydrží opravdu dlouho a když jsem zjistila, že na tuto zubní kliniku nikdo si nestěžuje a každý chválí, tak jsem věděla jistě, že do této zubní kliniky v Praze půjdu. A budu tomu věřit, že budu vypadat podle mých představ. Budu ráda, když budu mít zubní fazety z Prahy. A vy máte se zubními fazetami nějakou zkušenost? Myslím si, že noho lidí asi ne. Už jenom kvůli ceně. I když moje maminka si taky plánuje, že zkusí zubní fazety z Prahy, protože řekla,, že je už načase do sebe více investovat.