S pistolí v ruce

Přestože střeleckou zábavu vyhledávají především muži, rády si ji vyzkouší i mnohé ženy. Velkou výhodou pro úplné začátečníky je možnost si vybrat z nabízených zbraní tu, ze které se vám bude střílet nejlépe. Ať už to je samonabíjející UTI, opakovací Mosin Nagant či brokovnice. V nabízených balíčcích je zbraní dvanáct se stosedmdesáti náboji. Pokud se rozhodnete vyrazit se svými přáteli, v jedné skupině mohou být maximálně tři osoby. Na střelnici je možné rovněž vyrazit s celou rodinou. K dispozici budete mít třista nábojů a domů si odnesete i záznam z GoPro kamery.

Cvičná střelná zbraň

Pod vedením profesionálních instruktorů se tu základům střelby naučí opravdu všichni. Bezpečnostní instruktáž a veškeré potřebné vybavení umožňuje si zastřílet už dětem od deseti let. Vybírat je možné z připravených balíčků Neohrožená parta, Útočná linie, Rozjeď to, Týmová mega či nejčastěji vyhledávaným Nabito pro celou rodinu. Možnost si vybrat střelecké balíčky podle vlastního výběru ocení pokročilejší střelci. Možností je několik. Ať už je to 5 zbraní s třiceti náboji, 9 zbraní s osmdesáti náboji či možnost mít zbraní třináct a nábojů sto deset. Tím, že je celému odpledni přítomen odborník na střelbu, není potřeba vlastnit zbrojní průkaz.

Zábavné odpoledne na střelnici

Speciální nabídka je připravena i pro ženy, které si rády zastřílejí. Dobrodružství plné adrenalinu umožňují zbraně z virtuálního světa. Které vítají nejen dámy, které ještě nepřišly se zbraní do styku, ale všichni, kteří jsou obdivovateli speciálních vojenských jednotek. Fundovaný personál přímo na místě seznámí zájemce s historií jednotlivých zbraní. Balíčky jsou označeny přesně podle požadavků jednotlivých střelců a střelkyň. Bigg bos, Ženy ve zbrani, Akční dobrodružství pro ultra nadšence či Zbraně nejlepších online hráčů světa je jenom výsek z nabídky, kterou střelnice pro své návštěvníky připravily. V současné době jsou nejoblíbenější střelnice, které jsou umístěny přímo v přírodním prostředí. Terče připevněné na kmeny stromů vnášejí do zábavného střeleckého odpoledne i kus romantiky.