Kam všude se hodí LED zářivka 120 cm

Kuchyňská linka – velmi častý způsob, kam umístit LED pásky nebo LED zářivky. Jejich výhodou je nenápadné, designově přijatelné řešení, které poskytuje dostatek světla pro tato pracoviště, ať už se jedná o jakékoli prostorové uspořádání kuchyní a kuchyňských koutů.
Kancelářské prostory a psací stoly – zde je kladen důraz na pracovní výkon, který by měl být podpořen umělým světlem ve studeném odstínu. Důležité je zajistit vhodný úhel osvitu, aby nedocházelo k oslňování a zároveň k vrhání nežádoucích stínů, což je u zářivek snadno realizovatelné.elektronické součástky s LED diodami.jpg
Dílenské provozy – veškeré manuální práce v uzavřených objektech rovněž vyžadují studené bílé světlo. Zářivková stropní tělesa jsou lépe chráněna před nebezpečím poškození při manipulaci s předměty, zvláště pak na montážních a servisních linkách.
Školní objekty, jídelny a společenské místnosti – učebny, zasedací místnosti, konferenční sály, školicí střediska a jídelny společného stravování jsou ideálním prostředím, kam se hodí stropní zářivková svítidla. Nezabírají mnoho prostoru, a tudíž opticky nezmenšují stropy velkých sálů a místností a nepůsobí rušivě ani z hlediska akustického ozvučení. Pro tyto účely se zpravidla volí moderní tělesa s neutrálním bílým odstínem, který podporuje bdělost a soustředění.
Tělocvičny, posilovny a taneční sály – v těchto prostorách se výborně uplatní LED panely, případně lineární LED zářivka 120 cm Lightpark vzhledem k prostorové nenáročnosti a dostatečnému pokrytí celé plochy cvičiště. Panely mohou být stmívatelné anebo v odstínech RGB, čehož lze využít např. při exhibičních vystoupeních.zářivkové těleso.jpg
Chodby, schodiště a podchody – méně nápadná a přitom zajímavá řešení jsou osvětlení schodišť a chodeb pomocí LED pásků. Tam, kde je vyžadována větší intenzita umělého světla, zvláště na terénních přechodech a schodech, je možné umístit zářivková tělesa, která mohou být zabudována jako podhledová svítidla. Vlastností LED zářivek lze také využít v podchodech, kde je nutné zajistit studený odstín bílého světla s co nejnižším příkonem elektrického proudu.