Jaké dárky jsou nejlepší? Přece ty osobní!

Při výběru dárků nebereme zřetel pouze na zájmy člověka, ale i na náš osobní vztah k němu. Čím víc nám na dané osobě záleží, tím více si s výběrem dárku lámeme hlavu. Ve vztazích k rodině, nejbližším přátelům, či partnerům, pak vybíráme dárky osobní. A ačkoliv jsou některé volby již velmi ohrané, nikdy neztratí své kouzlo. Které to jsou?

zabalené dárky

Fotodárky

Dárky s potiskem fotografie, která má pro danou osobu význam, jsou na trhu populární již dlouhá léta, avšak nikdy se neomrzí. Prarodiče potěší hrníček s fotkou vnoučat víc, než další pár pantoflí. Partner na dlouhých pracovních cestách zase ocení polštářek s vaší fotografií. Ten, kdo tráví mnoho času u počítače pak nepohrdne podložkou pod myš, na níž je natištěná fotografie někoho, kdo je mu blízký. Pro přátele se pak hodí třeba puzzle se společnou fotografií, kterou si ovšem musí sami složit. Můžeme však nechat vytisknout i pexeso z vlastních fotografií, kalendář, fotoknihu, nebo nechat krásnou fotografii vytisknout na plátno, a pověsit do obývacího pokoje. Možností dárků s vlastní fotografií je nespočet, a kreativitě se meze nekladou. Takovýto dárek nestojí moc, ale jeho hodnota je nevyčíslitelná.

povzbuzující text

Nevhodně vhodné dárky

Existují předměty, které běžně jako dárky rozhodně nekupujeme, ovšem v jistých situacích se zkrátka hodí. Jedná se například o sexuální pomůcky. Ty se pak hodí darovat na rozlučce se svobodou, nejlépe jako druh vtipného dárku. Může jít o lacinou nafukovací pannu, vibrátor s designem okurky, erotickou hru, nebo plyšová pouta. Takovéto dárky nejspíš nebudete dávat příbuzným, nebo nadřízeným, avšak nejlepšímu příteli v předvečer jeho svatby mohou vykouzlit úsměv na tváři, a rozesmát celou bandu.

Dárky nesoucí poselství

Nejbližším pak mnohdy dáváme kromě fotodárků i dárky, které nesou jisté poselství. Může se jednat například o předměty, do nichž je vyrytý vzkaz, či důležitý datum, nebo předměty připomínající nějaký důležitý moment v životě onoho člověka.