Zavřít X :

Ing. Marián Uličný - Montáže a prodej elektronických zabezpečovacích systémů

e-mail: ulicny@maruli.cz, info@maruli.cz, internetová prodejna: www.maruli.cz, tel.: +420 607164 561, mobil:+420 606 498 220, +420 775 094 725, fax: 568 422 612

Počet zboží v košíku :

podrobné hledání

Doprodej zabezpečovacích komponentů PROFI JA-60

Vážení zákazníci, před objednáním komponentu zabezpečovacího systému z nabídky doprodeje, prosím o telefonický kontakt na číslo +420 606 498 220 anebo e-mail: ulicny@maruli.cz  a konzultaci pro upřesnění vašeho požadavku a případně cenové úpravy před odesláním na požadovanou adresu.. V případě, že budete mít požadavek dodání s montáží,  je potřebná a nutná konzultace na místě montáže

 

Ústředny  
 PROFI - JA-63KR ústředna

Ústředna  JA-63KRG   domovního zabezpečovacího systému "PROFI" se dodává ve více provedeních .  V plastové skříni ústředny je síťový zdroj a je zde prostor pro akumulátor 1,3 nebo 2,6 Ah. Na základní desce ústředny JA-63 jsou čtyři vstupní svorky pro drátové smyčky (s možností jednoduchého nebo dvojitého vyvažování). S osazeným rádiovým modulem (JA-63R) má ústředna 16 bezdrátových zón pro snímače řady JA-60 (lze jich přiřadit až 32).

DOPRODEJ

 

Ústředna  JA-65  "Maestro" je hybridní stavebnicový systém , určený k profesionální instalaci. Kovová skříň ústředny má zabudovaný síťový zdroj a prostor pro akumulátor až 7Ah. Výklopná konzola obsahuje základní desku 16 zónové ústředny (bez vstupu). Tu je dle potřeb možno doplnit dalšími prvky.   Prodej ukončen.

 

Ovládací klávesnice a  ovladače  pro zabezpečovací systémy Profi a Maestro

Klávesnice JA-60E umožňuje systém ovládat a v plném rozsahu programovat. Připojuje se kabelem a k ústředně zabezpečovacího systému je možno připojit i více klávesnic JA-60E současně.

Klávesnice JA-60F je určena pro ovládání zabezpečovacích systémů řady JA-60. Výhodou je, že tato klávesnice komunikuje s ústřednou bezdrátově a nepotřebuje  propojovací kabel.

Klávesnice JA-63F je určena pro ovládání zabezpečovacích systémů řady JA-60. Klávesnice má prosvětlené ovládací klávesy, zabudované signálky, displej a vestavěný akustický signalizátor. Komunikace s ústřednou probíhá bezdrátově 

DOPRODEJ

.

JA 63E Systémová sběrnicová klávesnice s podsvícením kláves.

Klíčenka RC-44 obsahuje dva páry tlačítek. Lze ji využít k ovládání různých bezdrátových zařízení firmy Jablotron. Jednou klíčenkou lze například ovládat autoalarm a domovní zabezpečovací systém, dvě nezávislé sekce domovního systému nebo až 6 různých zařízení pomocí přijímačů řady UC-2xx. Je nahrazena ovladačem -  RC-86

DOPRODEJ

Klíčenka RC-42  má totožnou elektroniku jako RC-44, ale je osazena do plastu s pouze dvěma tlačítky. Je nahrazena ovladačem -  RC-86

RC-86W - barva bílá, RC-86K - barva černa. Dodává se bez  náhradního plastu se dvěma tlačítky jako je to u RC-80.

RC-86 umožňuje dálkově ovládat zabezpečovací systém, vyvolat tísňový poplach a ovládat spotřebiče. Výhodou je možnost ovládání výrobků OASiS i výrobků Profi a Maestro v pásmu 433 MHz. Nastavení párů tlačítek na 868 MHz nebo 433 MHz je konfigurovatelné.

DOPRODEJ

Klíčenka RC-11(v černé barvě),  RC-11A (imitace dřeva), RC-11B(v bílé barvě)

DOPRODEJ

RC -60  lze použít k ovládání bezdrátových zabezpečovacích systémů řady JA-60, 63 a 65. Může být použít i s přijímači typu UC-216, 222, 230, 260 a 280. Zařízení má dva aktivační vstupy (A, B) pomocí kterých je možné vysílat ovládací instrukce.

 

Bezdrátové detektory pro zabezpečovací systémy Profi a Maestro

Detektor JA-60B je moderní prostředek detekce rozbití skleněných ploch, vynikající jednoduchou montáží a vysokou spolehlivostí.

DOPRODEJ

Detektor JA-60G slouží k indikaci požárního poplachu při úniku plynů. Reaguje na všechny typy hořlavých plynů (zemní plyn, svítiplyn, propan, butan, acetylén, vodík,.... ) ve dvou úrovních koncentrace.

Optická závora JA -60IR  využívá čtyř infračervených paprsků k detekci narušení prostoru - proniknutí přes hlídanou hranici. Sestává se ze dvou částí - vysílací TX optické části a přijímací RX optické části, ve které je vestavěn univerzální vysílač JA-60N pro přenos do systémů Jablotron řady JA-60.

Bezdrátový magnetický detektor JA-60N je určen k indikaci narušení objektu otevřením dveří okna apod. Kromě toho má detektor vstupy pro připojení externích snímačů. je dodáván v barvě hnědé a bílé

DOPRODEJ

Detektor JA-60P je určen k detekcí pohybu člověka v hlídaném prostoru. Vysokou odolnost proti falešným poplachům a účinnou teplotní kompenzaci zajišťuje digitální zpracování signálu. Použitý způsob bezdrátové komunikace garantuje kvalitní přenos signálů.

DOPRODEJ

 

JA-63S  slouží k  detekci požárního nebezpečí v interiéru obytných nebo obchodních budov. Není vhodný do průmyslového prostředí. Je napájen z baterie a má varovnou sirénu a signálku. Požární poplach předává bezdrátově do systémů JA-6X.

Bezdrátový PIR detektor JA-60V je určen k indikaci narušení venkovního prostoru člověkem.

 

Kabelové detektory  PIR a GBS pro zabezpečovací systémy Profi, Maestro, Oasis
 

Detektor JS-25  (Combo) kombinuje  snímač PIR k prostorové ochraně se snímačem rozbití skla pro ochranu plášťovou. Má 3 samostatné výstupy (rozbití skla, pohyb osoby a sabotáž snímače).

DOPRODEJ

 

Detektor rozbití skla GBS-210 slouží ke střežení prosklených ploch. K detekci užívá duální metodu, při které jsou vyhodnocovány nepatrné změny tlaku vzduchu v místnosti (náraz do skleněné výplně) a následné zvuky řinčení skla. Detektor vyniká vysokou odolností proti vf rušení a jiným falešným signálům.

   

JS-22 dvouzónový detektor pohybu osob je určen k prostorové ochraně objektů. Použitím dvou snímačů je dosažena vyšší odolnost proti aktivaci pohybem domácích zvířat.

PIR snímač pohybu osob JS-20 je určen k prostorové ochraně objektů. Zpracovává signál metodou násobné analýzy signálu. Pro snadnější zapojování rozvodů je výrobek vybaven párem volně použitelných svorek (GBS).

DOPRODEJ

 

Magnetické senzory

Magnetický dveřní kontakt (rozpínací).

  • normálním provedení SA-200A
  • miniaturní provedení   SA-201A

 

 

Magnetický kontakt mini samolepící  SA - 203 s vyvedeným vodičem, velikost: 33 x 8 x 9 mm

DOPRODEJ

Povrchový kovový  SA - 204 pro průmyslové aplikace i kovové dveře, drátový vývod v pancéřové trubce, 49x17x9 mm, pracovní vzdálenost max. 40mm 

DOPRODEJ

Závrtný se svorkovnicí SA - 210  velikost: ø 10mm, délka magnet 15 mm, relé 23 mm, bílé provedení

Závrtný miniaturní  SA - 211 s kabelem EXTRA MĚLKÝ Ø 9mm, délka magnet 3 mm, relé 14 mm, pracovní vzdálenost max. 19mm, bílé provedení

DOPRODEJ

Přejezdový kovový  SA - 220 i na kovová vrata s přívodem v pancéřovém krku, 106x38x10mm, pracovní vzdálenost max. 75mm

DOPRODEJ

 

Požární detektory  připojené k ústředně kabelem

Detektor GS-130 slouží k indikaci úniku hořlavých plynů. Senzor detekuje všechny typy hořlavých plynů (zemní plyn, svítiplyn, propan, butan, acetylén, vodík, atd.) a reaguje ve dvou úrovních koncentrace. Napájení za sítě 230V stř.

DOPRODEJ

Detektor GS-133 slouží k indikaci úniku hořlavých plynů. Senzor detekuje všechny typy hořlavých plynů (zemní plyn, svítiplyn, propan, butan, acetylén, vodík, atd.) a reaguje ve dvou úrovních koncentrace. Napájení 12 ss.

SD-280 slouží k detekci požárního nebezpečí v interiéru obytných nebo obchodních budov. Detektor není určen k instalaci do průmyslového prostředí. Pro lokální varování má varovnou sirénu a červenou signálku.

 

Ostatní detektory

Detektor zaplavení LD-81  slouží pro indikaci zaplavení prostor (sklep, koupelna apod.) vodou. Tuto informaci lze zavést do zabezpečovacího systému a odeslat zprávu majiteli. Připojuje se k bezdrátovému detektoru JA-81M OASiS a detektoru JA-60N Profi, Maestro

DOPRODEJ

 

Sirény - signalizátory  pro zabezpečovací systém Profi a Maestro

Siréna JA-63A je inovovaná verze venkovní bezdrátové sirény , má vlastní síťový adaptér a zálohovací akumulátor. Se zabezpečovacím systémem komunikuje bezdrátově (obousměrná komunikace).

DOPRODEJ

Signalizátor bezdrátový UC-260 lze užít jako sirénu, zvonek či zvukové upozornění na aktivaci snímače (otevření dveří pohyb osob apod.) a také jako jednoduchý minialarm. Spolupracuje s bezdrátovými prvky Jablotron. Může být užit jako součást zabezpečovacího systému, nebo i samostatně s bezdrátovými tlačítky a s bezdrátovými snímači řady JA-60.

DOPRODEJ

Siréna bezdrátová UC -261 komunikuje s ústřednou EZS Profi, Maestro  bezdrátově s obousměrnou komunikací. Současně ji lze využít jako zvonek či zvukové upozornění. Siréna je schopna reagovat na signály z více různých prvků (tlačítka, snímače) a různým podnětům je možno nastavit odlišné zvuky – melodie (podmínkou je přihlášení sirény do ústředny JA-6x). Nastavitelná je též hlasitost ve dvou úrovních. Při spolupráci se zabezpečovacím systémem umí UC- 261 kromě intenzivního zvuku sirény vydávat též potvrzovací signály (zajištění, odjištění). Pokud je UC-261 odpojena od napětí, vyšle chybové hlášení na ústřednu.

Siréna OS-350 je venkovní nezálohovaná siréna, vybavená dvojicí sabotážních kontaktů pro detekci otevření krytu a stržení sirény ze zdi. V siréně je integrován výkonný blikač, zajišťující dobrou optickou lokalizaci aktivní sirény.

 

 

Siréna OS-360A/365A  je venkovní siréna zálohovaná vestavěným NiCd akumulátorem. Veškeré funkce sirény jsou řízeny mikroprocesorem.

 

Interiérové sirény s piezoelektrickou nebo magnetodynamickou membránou se používají jako akustická zařízení v interiéru ale i exteriéru hlídaného objektu.

DOPRODEJ

 

Bezdrátové moduly pro zabezpečovací systémy Profi a Maestro
 

RC -60  lze použít k ovládání bezdrátových zabezpečovacích systémů řady JA-60, 63 a 65. Může být použít i s přijímači typu UC-216, 222, 230, 260 a 280. Zařízení má dva aktivační vstupy (A, B) pomocí kterých je možné vysílat ovládací instrukce.

UC-216 je modul tříkanálového přijímače kódovaného signálu. Stav dvou výstupních relé a výstupního tranzistoru je indikován na předním panelu. Napájení 12 V ss.

 

Výstupní bezdrátový modul UC-222 se napájí střídavým napětím přímo ze sítě. Výstupní kontakt relé může ovládat síťové spotřebiče. Prodej ukončen.

 

Signalizátor bezdrátový UC-260 lze užít jako sirénu, zvonek či zvukové upozornění na aktivaci snímače (otevření dveří pohyb osob apod.) a také jako jednoduchý minialarm. Spolupracuje s bezdrátovými prvky Jablotron. Může být užit jako součást zabezpečovacího systému, nebo i samostatně s bezdrátovými tlačítky a s bezdrátovými snímači řady JA-60.

DOPRODEJ

Siréna bezdrátová UC -261 komunikuje s ústřednou EZS Profi, Maestro  bezdrátově s obousměrnou komunikací. Současně ji lze využít jako zvonek či zvukové upozornění. Siréna je schopna reagovat na signály z více různých prvků (tlačítka, snímače) a různým podnětům je možno nastavit odlišné zvuky – melodie (podmínkou je přihlášení sirény do ústředny JA-6x). Nastavitelná je též hlasitost ve dvou úrovních. Při spolupráci se zabezpečovacím systémem umí UC- 261 kromě intenzivního zvuku sirény vydávat též potvrzovací signály (zajištění, odjištění). Pokud je UC-261 odpojena od napětí, vyšle chybové hlášení na ústřednu.

RC-28 bezdrátové tlačítko  Ovladač RC-28 je určen zejména jako tlačítko bezdrátového zvonku. Může být použito s přijímačem typu UC-260, případně též UC-216, UC-222 a UC-280.

DOPRODEJ

 

Komunikátory a  prostředky pro komunikaci zabezpečovacích  systémů  Profi a Maestro

Komunikátor JA -60GSM  je určen pro zabezpečovací ústředny JA-60, 63 a 65. Slouží ke komunikaci prostřednictvím sítě GSM. Síť si vyberete vložením SIM karty provozovatele.

DOPRODEJ, PRODÁN.

Komunikátor JA -65X je určen pro ústředny JA-63 a 65. S instalovaným komunikačním modulem JA-65X je ústředna schopna předávat poplachové hlasové zprávy, zprávy SMS, komunikovat s pultem centrální ochrany a komunikovat se vzdáleným počítačem či klávesnicí JA-60E (vybavených modemem JA-60U).

GD-06 je univerzální GSM komunikátor pro objektovou EZS a automatizační techniku

Hlasitý interkom  SP -01 umožní uživateli EZS hovor do hlídaných prostor a případně i odposlech těchto prostor. Zařízení je propojeno přiloženým kabelem s ústřednou EZS - do konektoru na modulu GSM komunikátoru. Tato funkce je podporována od verze firmware JA-60GSM FJ61409 a firmware ústředny JA-63 GK61009 nebo FM61117 u ústředny JA-65.  Je nahrazen komunikátorem SP-02

 

Doplňky
GSM anténa AN -05  k JA-60GSM 900/1800MHz, +4dB, magnetická, 37 cm , svod. kabel 3m
GSM anténa AN -06  k JA-60GSM 900/1800MHz, samolepící

Zálohovaný zdroj BP-12 slouží pro napájení libovolného zařízení zálohovaným stejnosměrným napětím 12V.

DOPRODEJ

Bezúdržbové zálohovací akumulátory 12V